Porażka na inaugurację.

Niestety trampkarze naszego klubu choć momentami byli znacznie lepsi od rywali ostatecznie przegrali 3:2 (2:1). Mecz pewnie ułożył by się inaczej gdyby nasz klub udał się na mecz w pełnym składzie. Jednakże nie zrobiło to dużej różnicy w grze naszej drużyny i od samego poczatku Orkan naciskał i dopiero po przypadkowej ręce Kamila Bartkowiaka zawodnicy Juniora pokonali naszego bramkarza. Chwile później bylo juz dwa do zera tym razem błąd popełnił któryś z obrońców i w sytuacji 1 na 1 bez większych sans pozostał nasz golikiper. Pod koniec pierwszej połowy kontaktowa bramkę z rzutu rożnego strzelił Paweł Górka. Druga polowa meczu stracila kompletnie na jakości. Akcje byly mniej kreatywne i mniej dynamiczne. W 64 minucie po błędzie Arka Paryska sytuacje wykorzystal napastnik Rywali . Orkan atakował, stwarzał sytuacje, ale dopiero w ostatniej minucie strzelił gola na "otarcie łez" i mecz skończył sie wynikiem 3:2